Sayın Üyemiz,

Vergi / TC Kimlik numaralarınızı kullanarak üyelik aidat borcunuzu ve ödeme bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Bu beyan www.iib.org.tr gizlilik politikasını içerir. (www.iib.org.tr) web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.iib.org.tr ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.iib.org.tr ekibi gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için bize e-mail gönderebilirsiniz.

Üyelik durumundan ayrılma ve/veya aidat iadesi ile ilgili sorularınız için üyelik servisimizle görüşebilirsiniz.

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği
İSTANBUL
0212 454 05 00
iib@iib.org.tr